Приймальна комісія
ПРИЙОМ 2023
Шановні абітурієнти та їх батьки!
Для повідомлення про порушення прав абітурієнтів під час вступної кампанії повідомляйте уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції ВСП «Фаховий коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського» Андрію Бабичу за номером телефону 097-399-03-63 або на електронну адресу antikorupcia407a@gmail.com
Перелік документів, що додаються до заяви абітурієнта
До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:
денна форма навчання на базі БСО (базова середня освіта):
копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
витяг про місце реєстрації за 2023 рік;
копію свідоцтва про народження – для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 січня 2023 року;
копію ідентифікаційного коду;
оригінал і копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, ступінь вищої освіти, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатку до нього;
чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см; в електронній формі (у вигляді файлу розміром до 1Мб);
медична довідка форма 0-86;
щеплення форма 0-63 (для юнаків 3 копії, для дівчат 1 копія);
для юнаків форма 0-25ю.
У заяві в паперовій формі передбачається згода вступника на обробку персональних даних
вступ на освітній рівень бакалавр, заочна форма навчання, денна форма навчання на скорочений термін (ПЗСО, КР, МС, ФМБ):
копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
витяг про місце реєстрації за 2023 рік;
копію військово-облікового документа (у військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення, а у призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць), крім випадків, передбачених законодавством;
копію ідентифікаційного коду;
оригінал і копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, ступінь вищої освіти, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатку до нього;
чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см; в електронній формі (у вигляді файлу розміром до 1Мб);
щеплення форма 0-63 (1 копія);
результат флюорографічних обстежень.
У заяві в паперовій формі передбачається згода вступника на обробку персональних даних
Перелік документів, необхідних для підтвердження пільг
Підтвердження статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування:
Копія свідоцтва про народження.
Витяг з обліково-статистичної картки дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
Повідомлення про первинний облік дитини.
Оригінал і копія рішення суду про позбавлення батьківських прав (завірені печатками суду, виконавчого комітету або нотаріально).
Оригінал і копія свідоцтва про смерть батьків (завірені печатками виконавчого комітету або нотаріально).
Оригінал і копія рішення суду про призначення опікунства (завірені печатками суду, виконавчого комітету або нотаріально).
Підтвердження статус дитини-інваліда:
Довідка ЛКК, в якій вказана спеціальність, на якій може навчатися абітурієнт.
Оригінал і копія посвідчення про інвалідність, завірена нотаріально.
Індивідуальна програма реабілітації інваліда.
Епікриз.
Підтвердження статус дитини учасника АТО:
ПБД (Посвідчення учасника бойових дій).
Довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції.
Довідка з Єдиного державного реєстру, що має категорію учасника бойових дій.
Копія свідоцтво про народження.
Копія паспорту учасника бойових дій.
Обсяги державного замовлення
Обсяги державного замовлення за ОПС фаховий молодший бакалавр на базі базової загальної середньої освіти (9 клас) 2023 р.
Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Спеціалізація Економіка підприємства: 5
Спеціальність 123 Комп'ютерна інженерія. Спеціалізація Обслуговування комп'ютерних систем і мереж: 25
Спеціальність 131 Прикладна механіка. Спеціалізація Зварювальне виробництво: 20
Спеціальність 133 Галузеве машинобудування. Спеціалізації Виробництво автомобілів і тракторів: 20,
Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості: 10
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Спеціалізація Обслуговування та ремонт електропобутової техніки: 20
Спеціальність 274 Автомобільний транспорт. Спеціалізація Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів: 20
Обсяги державного замовлення за ОПС фаховий молодший бакалавр на базі диплому кваліфікованого робітника (ПТУ) 2023 р.
Спеціальність 131 Прикладна механіка. Спеціалізація Зварювальне виробництво: 20
Спеціальність 133 Галузеве машинобудування. Спеціалізація Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості: 15
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Спеціалізація Обслуговування та ремонт електропобутової техніки: 20
Спеціальність 274 Автомобільний транспорт. Спеціалізація Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів: 20
Методичні вказівки для дистанційної підготовки абітурієнтів, що вступають на базі БЗСО (9 класів)
Методичні вказівки для дистанційної підготовки:
Методичні вказівки для дистанційної підготовки абітурієнтів, що вступають на базі ОКР кваліфікованого робітника або ОКР молодшого спеціаліста
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 131 "Прикладна механіка" ОПП "Зварювальне виробництво"
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 274 "Автомобільний транспорт" ОПП "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 123 "Комп'ютерна інженерія" ОПП "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж"
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 131 "Прикладна механіка" Кваліфікація "Бакалавр зі зварювання"
Результати індивідуальної усної співбесіди вступників на базі БЗСО (9 класів)
Спеціальність 131 "Прикладна механіка" ОПП "Зварювальне виробництво"
Борщов Артемій Андрійович 121
Горєлов Данііл Олександрович 137,5
Єлфімов Тімур Володимирович 140
Копичко Валерій Геннадійович 126,5
Курілко Павло Миколайович 143
Ремезас Артур Дмитрович 131
Шередега Богдан Володимирович 125
Дорошев Давид Станіславович 130
Парасочка Олексій Олександрович 130
Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування" ОПП "Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтопереробної промисловості"
Вакуленко Єгор Романович 172
Журба Андрій Олександрович 171
Пигида Іван Олексійович 134,5
Савенко Геннадій Павлович 133,5
Спеціальність 076 "Підприємництво та торгівля" ОПП "Економіка підприємства"
Бойко Дар'я Сергіївна 146,5
Бутенко Олександра Ігорівна 172,5
Зубова Поліна Сергіївна 162,5
Криворучко Юлія Анатоліївна 138
Лиманець Діана Вікторівна 180
Лиходій Олександра Олександрівна 141
Мардєєва Даріна Джамільєвна 120
Найда Мілана Максимівна 130
Пересип Каріна Валеріївна 122
Риженков Володимир Русланович 132
Старчик Віталіна Віталіївна 143
Таранець Анастасія Віталіївна 190
Шило Альбіна Євгенівна 120
Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування" ОПП "Виробництво автомобілів і тракторів"
Акшамура Дмитро Сергійович 136
Акшамура Кіріл Сергійович 140
Божинський Олексій Володимирович 180
Вдовенко Даніель Володимирович 178
Голінько Єгор Вячеславович 141
Дон Веніамін Олегович 121
Мироненко-Ширай Дмитро Андрійович 139,5
Ніколаєв Нікіта Олександрович 172
Німець Артем Сергійович 130
Сироватка Вікторія Олександрівна 184,5
Сітковський Іван Олексійович 180
Скиба Михайло Андрійович 149,5
Угніч Поліна Дмитрівна 152
Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" ОПП "Обслуговування та ремонт електропобутової техніки"
Недоступ Аліна Олегівна 152,5
Бондаренко Вячеслав Юрійович 127
Войтенко Назар Григорович 180
Гончаров Олексій Ярославович 143
Донець Богдан Юрійович 135
Дяченко Михайло Юрійович 122
Єрохіна Єлизавета Анатоліївна 135
Зімин Кирило Володимирович 120
Іванов Дмитро Андрійович 162
Кондратенко Влад Романович 121
Манцуров Данило Олексійович 145
Пеньков Назар Сергійович 123
Слізков Максим Віталійович 145
Сорочук Кирило Олександрович 131
Чорноус Михайло Михайлович 122
Чуйко Нікіта Владиславович 180
Швець Єгор Андрійович 147
Шушвал Андрій Вячеславович 136
Спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія" ОПП "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж"
Вороніна Аліна Анатоліївна 146
Андрейко Аліса Андріївна 120
Антипов Назар Вадимович 120
Бандур Ярослав Юрійович 135
Баранов Артем Євгенович 149
Босяк Георгій Костянтинович 136
Бритченко Богдан Юрійович 129
Вінокуров Владислав Юрійович 146
Волков Олександр Олександрович 175
Гарагуля Іван Олександрович 180
Головіна Дарина Володимирівна 130
Горєлов Ігор Вікторович 132
Григорян Мурат Артурович 120
Дерев'янко Артем Євгенович 135
Джетере Костянтинович Дмитрович 175
Дорошенко Іван Дем'янович не з'явився
Д'яченко Ігор Олександрович 139
Єременко Богдан Русланович 135
Залата Нікіта Дмитрович 153
Іванов Сергій Костянтинович 137
Іванчик Сергій Станіславович 135
Лисівець Богдан Сергійович 120
Ківа Денис Ігорович 143
Кір'як Віталій Русланович 176
Коробка Роман Миколайович 125
Коротєєв Микола Андрійович 121
Корягін Сергій Романович 145
Котенко Данило Артемович 130
Котик Кіра Юріївна 142
Кравченко Максим Сергійович 180
Кривоніс Діана Янушівна 132
Курочкін Марк Олександрович 149
Литовченко Богдан Максимович 160
Литовченко Данііл Віталійович 135
Ляпун Владислав Олександрович 123
Мисик Владислав Олексійович 147
Михайлов Ілья Сергійович 120
Мошенець Тахміна Амірджонівна 130
Овсяннікова Марина Дмитрівна 133
Огарь Антон Олександрович 173
Омельченко Артем Олегович 123
Пархоменко Артем Артемович 158
Гармаш Роман Олегович 130
Маркевич Ілля Валентинович 188
Петрусь Кіріл Артемович 141
Плєшаков Денис Дмитрович 135
Поліванов Денис Віталійович 124
Поляков Кирило Юрійович 185
Пушкарьов Михайло Русланович 141
Рашевський Роман Віталійович 132
Романщак Владислав Олександрович 141
Рябов Микита Романович 139
Савченко Данило Вікторович 129
Самофина Анна Валентинівна 125
Самофина Яна Валентинівна 136
Симоненко Ярослав Дмитрович 178
Слинько Артем Романович 125
Тараненко Вадим Олександрович 121
Чіп Владислав Володимирович 121
Шакула Дмитро Олегович 120
Шеремет Анастасія Дмитрівна 137
Работягов Євгеній Анатолійович 164
Спеціальність 274 "Автомобільний транспорт" ОПП "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"
Бабарикін Федір Костянтинович 135
Бабенко Кароліна Сергіївна 121
Батраков Максим Іванович 181
Вакуленко Ілля Вікторович 123
Гакман Артем Сергійович 127
Гарькавенко Ілля Вячеславович 120
Глеба Владислав Миколайович 125
Гондюк Євгеній Євгенійович 185
Горячев Руслан Олександрович 121
Гремляцький Денис Олександрович 150
Грунський Артем Олександрович 170
Довбишенко Георгій Романович 132
Дрозд Артем Борисович 123
Дядій Богдан Андрійович 139
Жалинський Роман Вікторович 127
Зідрашко Владислав Олегович 137
Кліпач Іван Олексійович 151
Махно Марк Вікторович 130
Михайлов Олександр Олексійович 140
Остапович Євгеній Іванович 126
Перекопний Ярослав Романович 185
Поздєєв Тимур Євгенійович 121
Поспєлов Сергій Олександрович 153
Соломоненко Владислав Анатолійович 170
Терещенко Дмитро Юрійович 180
Тимофієнко Кирил Романович 180
Фролов Валерій Денисович 120
Чаплій Ілля Сергійович 120
Штефан Дмитро Артурович 120
Шулик Едуард Анатолійович 128
Співбесіда онлайн
Кирпотенко Мілена Геннадіївна 163
Година Олексій Денисович 120
Результати індивідуальної усної співбесіди вступників на базі диплому кваліфікованого робітника (ПТУ)
Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування" ОПП "Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтопереробної промисловості"
Білозерський Олексій Васильович 170
Гордовський Іван Віталійович 120
Гордовський Руслан Віталійович 120
Євчин Ілля Володимирович 170
Мацак Валерія Валеріївна 140
Нечитайло Микола Васильович 170
Ніконоров Іван Сергійович 170
Поліщук Олександр Леонідович 170
Розлома Оксана Миколаївна 140
Соловйов Максим Сергійович 120
Федоренко Віктор Андрійович 120
Харченко Іван Євгенович 170
Ятенко Анастасія Олегівна 120
Спеціальність 274 "Автомобільний транспорт" ОПП "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"
Бахмут Сніжана Миколаївна 125
Бебко Олександр Сергійович 160
Беденко Ярослав Юрійович 120
Васильєв Даніла Володимирович 130
Греджук Іван Павлович 140
Добробатько Олександр Юрійович 130
Заяц Денис Сергійович 135
Золотоверх Сергій Сергійович 150
Іванко Олексій Анатолійович 120
Каращук Андрій Вадимович 130
Литвинов Артем Олегович 155
Педай Кирило Міланович 130
Родак Олександр Сергійович 165
Рудов Андрій Анатолійович 160
Садовий Валерій Олександрович 125
Стебайло Михайло Олександрович 135
Шилов Ілля Ігорович 130
Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" ОПП "Обслуговування та ремонт електропобутової техніки"
Авілов Богдан Валентинович 200
Біланенко Артем Геннадійович 130
Бомбін Валерій Валерійович 140
Веклич Максим Анатолійович 170
Головченко Артем Валерійович 160
Горчаков Дмитро Віталійович 130
Дем'яненко Данило Сергійович 130
Добрянська Анастасія Віталіївна 140
Крівченко Тарас Володимирович 130
Крошка Дмитро Юрійович 170
Лазутін Ярослав Іванович 150
Масліков Володимир Миколайович 180
Мороз Кирило Станіславович
Нільга Микита Ігорович 130
Останін Дмитро Володимирович 180
Пронін Михайло Сергійович 140
Терехов Іван Олександрович 150
Тимощук Максим Вадимович 180
Уліч Олена Володимирівна 170
Щербінін Костянтин Сергійович 170
Спеціальність 131 "Прикладна механіка" ОПП "Зварювальне виробництво"
Авраменко Дмитро Андрійович 120
Андрейченко Максим Максимович 190
Андрущенко Роман Сергійович 135
Безуглий Артур Дмитрович 135
Брильов Євгеній Дмитрович 135
Васі Вадим Віталійович 145
Ващенко Дмитро Андрійович 160
Воробйов Максим Олександрович 175
Герда Дмитро Леонідович 195
Зибін Ігор Васильович 145
Зуєв Артур Віталійович 120
Казаков Дмитро Павлович 150
Каплін Олександр Сергійович 140
Кізіма Денис Ігорович 130
Кондратенко Роман Вікторович 190
Крупнін Вадим Євгенійович 130
Ладиженський Артем Вікторович 170
Липов Ілля Антонович 170
Мілашенко Олег Валерійович 195
Оленич Владислав Юрійович 165
Пилипенко Ілля Олександрович 140
Подольний Владислав Олександрович 125
Сафіулов Олексій Германович 120
Семененко Іван Сергійович 120
Сокур Іван Михайлович 130
Ступак Сергій Сергійович 150
Трохименко Микита Олександрович 170
Феденко Микола Володимирович 145
Феденко Михайло Володимирович 125
Цесарський Руслан Олександрович не з'явився
Шумейко Даниїл Олександрович 120
Шуть Юрій Іванович 165
Рейтинговий список вступників 2023 р.
Вступники на базі ОКР кваліфікований робітник (ПТУ)
Спеціальність 131 Прикладна механіка ОПП Зварювальне виробництво
Спеціальність 274 Автомобільний транспорт ОПП Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів
Вступники на базі БЗСО (9 класів)
Спеціальність 076 Економіка, торгівля та біржова діяльність ОПП Економіка підприємства
Спеціальність 123 Комп'ютерна інженерія ОПП Обслуговування комп'ютерних систем і мереж
Спеціальність 133 Галузеве машинобудування ОПП Виробництво автомобілів і тракторів
Спеціальність 274 Автомобільний транспорт ОПП Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів
Спеціальність 131 Прикладна механіка ОПП Зварювальне виробництво