Приймальна комісія

Перелік документів, що додаються до заяви абітурієнта

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

  • копію документа, що посвідчує особу (у тому числі паспорт України у формі картки по досягненню 14-річного віку і довідка про реєстрацію місця проживання);

  • копію свідоцтва про народження – для осіб, яким виповнюється 14 років після 1 травня 2021 року;

  • копію ідентифікаційного коду;

  • оригінал і копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і оригінал та копію додатку до нього;

  • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти). Приймаються сертифікати за 2018, 2019, 2020, 2021 роки;

  • чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см (кожну підписати (ПІБ) на звороті);

  • копії документів, що засвідчують пільги;

  • копію військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці;

  • щеплення форма 0-63 (оригінал +2 копії);

  • документ про флюорографічне обстеження за поточний рік (для осіб, яким виповнилось 15 років на момент вступу);

  • для юнаків форма 0-25ю.

У заяві в паперовій формі передбачається згода вступника на обробку персональних даних. Інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами вступу на відповідні конкурсні пропозиції, установлені законодавством, у строки, визначені для прийому документів. Оригінали документів при участі в конкурсі подаються вступником лише один раз (виконання вимог до зарахування).

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною комісією Коледжу

Увага! Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються

Перелік документів, необхідних для підтвердження пільг

Підтвердження статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування:

  1. Копія свідоцтва про народження.

  2. Витяг з обліково-статистичної картки дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

  3. Повідомлення про первинний облік дитини.

  4. Оригінал і копія рішення суду про позбавлення батьківських прав (завірені печатками суду, виконавчого комітету або нотаріально).

  5. Оригінал і копія свідоцтва про смерть батьків (завірені печатками виконавчого комітету або нотаріально).

  6. Оригінал і копія рішення суду про призначення опікунства (завірені печатками суду, виконавчого комітету або нотаріально).

Підтвердження статус дитини-інваліда:

  1. Довідка ЛКК, в якій вказана спеціальність, на якій може навчатися абітурієнт.

  2. Оригінал і копія посвідчення про інвалідність, завірена нотаріально.

  3. Індивідуальна програма реабілітації інваліда.

  4. Епікриз.

Підтвердження статус дитини учасника АТО:

  1. ПБД (Посвідчення учасника бойових дій).

  2. Довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції.

  3. Довідка з Єдиного державного реєстру, що має категорію учасника бойових дій.

  4. Копія свідоцтво про народження.

  5. Копія паспорту учасника бойових дій.

Обсяги державного замовлення

Обсяги державного замовлення за ОПС фаховий молодший бакалавр на базі базової загальної середньої освіти (9 клас) 2021 р.

  1. Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Спеціалізація Економіка підприємства: 5

  2. Спеціальність 123 Комп'ютерна інженерія. Спеціалізація Обслуговування комп'ютерних систем і мереж: 20

  3. Спеціальність 131 Прикладна механіка. Спеціалізація Зварювальне виробництво: 20

  4. Спеціальність 133 Галузеве машинобудування. Спеціалізації Виробництво автомобілів і тракторів, Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості: 25

  5. Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Спеціалізація Обслуговування та ремонт електропобутової техніки: 20

  6. Спеціальність 274 Автомобільний транспорт. Спеціалізація Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів: 20

Обсяги державного замовлення за ОПС фаховий молодший бакалавр на базі диплому кваліфікованого робітника (ПТУ) 2021 р.

  1. Спеціальність 131 Прикладна механіка. Спеціалізація Зварювальне виробництво: 20

  2. Спеціальність 133 Галузеве машинобудування. Спеціалізація Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості: 10

  3. Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Спеціалізація Обслуговування та ремонт електропобутової техніки: 20

  4. Спеціальність 274 Автомобільний транспорт. Спеціалізація Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів: 20

Результати з фахового вступного випробування абітурієнтів, що вступають на базі ОКР кваліфікований робітник (ПТУ)

Спеціальність 131 "Прикладна механіка" Спеціалізація "Зварювальне виробництво"

  1. Антоневич Владислав В'ячеславович 155

  2. Артюх Сергій Сергійович 175

  3. Баско Микола Сергійович 140

  4. Будніков Сергій Сергійович 175

  5. Вибойченко Едуард Анатолійович 175

  6. Дученко Валерій Іванович 140

  7. Ільіних Артур Олексійович 175

  8. Кириленко Євгеній Ігорович 125

  9. Мазур Денис Сергійович 145

  10. Мужук Денис Іванович 130

  11. Наригін Тарас Олегович 135

  12. Овечкін Артем Сергійович 135

  13. Плахотніков Данило Андрійович 160

  14. Понурко Максим Романович 170

  15. Прийдак Роман Олександрович 140

  16. Тарасенко Кирило Максимович 160

  17. Терещенко Богдан Валерійович 135

  18. Чуприна Владислав Андрійович 140

  19. Шолудько Сергій Вячеславович 185

  20. Яншин Роман Максимович 185

Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтопереробної промисловості"

  1. Волошина Надія-Інеса Іванівна 120

  2. Гмиза Віталій Юрійович 170

  3. Лелюх Андрій Миколайович 165

  4. Полежай Микита Ярославович 130

  5. Ротань Гліб Романович 150

  6. Савіцька Діана Станіславівна 125

  7. Трусько Єгор Євгенійович 150

  8. Шелемба Анатолій Ілляшович 120

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт електропобутової техніки"

  1. Авраменко Павло Ігорович 130

  2. Вісич Володимир Володимирович 120

  3. Возний Олександр Олександрович 190

  4. Горбаков Володимир Валерійович 170

  5. Калапіщак Юлія Михайлівна 190

  6. Косогляд Віктор Станіславович 150

  7. Кушнір Валерія Федорівна 120

  8. Льопа Ярослав Сергійович 120

  9. Михайлова Валерія Владиславівна не з'явилась

  10. Панченко Ілля Вікторович 190

  11. Петруша Володимир Юрійович 160

  12. Рахнянський Владислав Вікторович 190

  13. Слюсар Олексій Сергійович 150

  14. Сухомлин В’ячеслав Олександрович 150

  15. Терещенко Віталій Юрійович 130

  16. Урзан Ігор Андрійович 170

  17. Фуцур Владислав Анатолійович 130

  18. Щапов Олександр Андрійович 160

  19. Яструбов Владислав Сергійович 120

  20. Яструбова Кристина Сергіївна 130

  21. Яценко Владислав Олександрович 190

Спеціальність 274 "Автомобільний транспорт" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"

  1. Артюшенко Олександр Ігоревич 135

  2. Бородатий Олег Олегович 125

  3. Вешторт Богдан Олександрович 120

  4. Войтенко Данііл Олександрович 120

  5. Гольонко Назар Васильович 145

  6. Голянський Віктор Анатолійович 140

  7. Грабовий Володимир Володимирович 125

  8. Гречин Ігор Володимирович 150

  9. Данилейко Владислав Олександрович 125

  10. Данилеску Максим Валерійович 160

  11. Дзех Максим Олександрович 170

  12. Каналащий Максим Станіславович 185

  13. Киричук Євгеній Олександрович 180

  14. Кононенко Олександр Васильович 130

  15. Кузьмов Олександр Юрійович 130

  16. Лисенко Вадим Валерійович 135

  17. Лімаренко Діана Олексіївна 145

  18. Михайлов Владислав Олегович 140

  19. Мойсеєв Іван Олександрович 145

  20. Пак Михайло Владикович 130

  21. Панченко Ярослав Сергійович 150

  22. Пекарська Юлія Ростиславівна 125

  23. Попов Євгеній Ігорович 130

  24. Суровцев Давид Юрійович 130

  25. Тинянов Артем Вікторович 170

  26. Федосєєв Денис Дмитрович 130

Результати вступного випробування з української мови абітурієнтів, що вступають на базі ОКР кваліфікований робітник (ПТУ)

Спеціальність 131 "Прикладна механіка" Спеціалізація "Зварювальне виробництво"

  1. Антоневич Владислав В'ячеславович 140

  2. Артюх Сергій Сергійович 170

  3. Баско Микола Сергійович 140

  4. Будніков Сергій Сергійович 170

  5. Дученко Валерій Іванович 120

  6. Ільіних Артур Олексійович 170

  7. Кириленко Євгеній Ігорович 120

  8. Мазур Денис Сергійович 140

  9. Мужук Денис Іванович 170

  10. Наригін Тарас Олегович 160

  11. Овечкін Артем Сергійович 130

  12. Понурко Максим Романович 180

  13. Прийдак Роман Олександрович 140

  14. Терещенко Богдан Валерійович 130

  15. Шолудько Сергій Вячеславович 140

  16. Яншин Роман Максимович 150

Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтопереробної промисловості"

  1. Волошина Надія-Інеса Іванівна 160

  2. Гмиза Віталій Юрійович 160

  3. Лелюх Андрій Миколайович 160

  4. Полежай Микита Ярославович 130

  5. Савіцька Діана Станіславівна 120

  6. Трусько Єгор Євгенійович 150

  7. Шелемба Анатолій Ілляшович 140

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт електропобутової техніки"

  1. Авраменко Павло Ігорович 120

  2. Вісич Володимир Володимирович 150

  3. Возний Олександр Олександрович 120

  4. Горбаков Володимир Валерійович 120

  5. Калапіщак Юлія Михайлівна 170

  6. Косогляд Віктор Станіславович 160

  7. Кушнір Валерія Федорівна 170

  8. Льопа Ярослав Сергійович 130

  9. Михайлова Валерія Владиславівна не з'явилась

  10. Панченко Ілля Вікторович 150

  11. Петруша Володимир Юрійович 120

  12. Рахнянський Владислав Вікторович 120

  13. Слюсар Олексій Сергійович 120

  14. Терещенко Віталій Юрійович 120

  15. Урзан Ігор Андрійович 120

  16. Фуцур Владислав Анатолійович 120

  17. Яструбов Владислав Сергійович 120

  18. Яструбова Кристина Сергіївна 130

  19. Яценко Владислав Олександрович 120

Спеціальність 274 "Автомобільний транспорт" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"

  1. Артюшенко Олександр Ігоревич 160

  2. Бородатий Олег Олегович 150

  3. Войтенко Данііл Олександрович 150

  4. Гольонко Назар Васильович 140

  5. Голянський Віктор Анатолійович 130

  6. Грабовий Володимир Володимирович 150

  7. Данилейко Владислав Олександрович 140

  8. Дзех Максим Олександрович 170

  9. Киричук Євгеній Олександрович 170

  10. Кононенко Олександр Васильович 140

  11. Кузьмов Олександр Юрійович 130

  12. Лисенко Вадим Валерійович 140

  13. Михайлов Владислав Олегович 180

  14. Мойсеєв Іван Олександрович 160

  15. Пак Михайло Владикович 140

  16. Панченко Ярослав Сергійович 160

  17. Пекарська Юлія Ростиславівна 140

  18. Попов Євгеній Ігорович 150

  19. Суровцев Давид Юрійович 140

  20. Тинянов Артем Вікторович 170

  21. Федосєєв Денис Дмитрович 150

Результати вступного випробування з математики абітурієнтів, що вступають на базі ПЗСО (11 класів)

  1. Бондаренко Єва Павлівна 134

  2. Вітряк Наталія Леонідівна 132

  3. Гірш Максим Олександрович 132

  4. Григор Назар Юрійович 135

  5. Гусар Іван Іванович 136

  6. Дерев'янко Світлана Миколаївна 134

  7. Дзигал Альона Русланівна 140

  8. Кулій Олена Валеріївна 132

  9. Марченко Олександр Сергійович 132

  10. Первий Віктор Володимирович 179

  11. Тищенко Тимофій Павлович 136

  12. Христик Віталій Олександрович 133

Результати вступного випробування з історії України абітурієнтів, що вступають на базі ПЗСО (11 класів)

  1. Ягодін Максим Станіславович 150

Результати вступного випробування з української мови абітурієнтів, що вступають на базі ПЗСО (11 класів)

  1. Бондаренко Єва Павлівна 160

  2. Вітряк Наталія Леонідівна 130

  3. Гірш Максим Олександрович 120

  4. Гусар Іван Іванович 140

  5. Дерев'янко Світлана Миколаївна 120

  6. Дзигал Альона Русланівна 150

  7. Кукса Альбіна Вадимівна не з'явилась

  8. Марченко Олександр Сергійович 120

  9. Перський Ростислав Ігорович 140

  10. Христик Віталій Олександрович 150

Результати фахового вступного випробування абітурієнтів, що вступають за освітнім рівнем молодший спеціаліст

  1. Близнюк Олександр Анатолійович 130

  2. Бутенко Антон Володимирович 130

  3. Герасимович Сергій Олександрович 140

  4. Глущенко Артем Ігорович 130

  5. Голик Владислав Костянтинович 140

  6. Діброва Владислав Сергійович 160

  7. Корнієнко Дмитро Сергійович не з’явився

  8. Косенко Назар Андрійович 150

  9. Кравченко Владислав Ігорович 145

  10. Павлюкова Юлія Володимирівна 145

  11. Самойлов Владислав Євгенович 140

  12. Скапа Валентин Миколайович 140

  13. Таранець Віктор Олегович 140

  14. Ушаков Кирило Володимирович 140

  15. Цьопкало Максим Григорович 130

  16. Шамрай Дмитро Юрійович 140

  17. Шраменко Владислав Ігорович 145

Рейтингові списки абітурієнтів, що вступають на базі БЗСО (9 класів)

Результати вступного випробування з української мови абітурієнтів, що вступають на базі БЗСО (9 класів)

Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" Спеціалізація "Економіка підприємства"

  1. Бєляєва Ольга Миколаївна 140

  2. Боймуротова Марія Шухратівна 160

  3. Буняченко Андрій Вадимович 140

  4. Гриняк Олександра Олександрівна 160

  5. Гриценко Анастасія Юріївна 150

  6. Закопай Валерія Іванівна 160

  7. Ковтун Нікіта Русланович 130

  8. Кодак Анна Іванівна 160

  9. Кугітко Анастасія Сергіївна 150

  10. Лавріненко Марія Ігорівна 170

  11. Мельниченко Олександра Вадимівна160

  12. Мінакова Олена Сергіївна 180

  13. Мірошніченко Аліна Олександрівна 150

  14. Полінко Олена Олександрівна 170

  15. Пташнік Ігор Миколайович 120

  16. Ромашко Карина Сергіївна 160

  17. Ткач Софія Анатоліївна не з'явилась

  18. Хабібулін Кирил Анатолійович 160

  19. Хмара Валерій Миколайович 150

  20. Черненко Олександра Юріївна 150

Спеціальність 081 "Право" Спеціалізація "Право"

  1. Аракелян Ростислав Станіславович 140

  2. Бабич Інна Вячеславівна 150

  3. Бугай-Бокарєва Влада Віталіївна 170

  4. Генчель Даніїл Дмитрович 120

  5. Голівець Марія Андріївна 140

  6. Гонтар Марія Сергіївна 140

  7. Григор'єва Ірина Сергіївна 150

  8. Грузіна Олена Віталіївна 150

  9. Гулієва Назанім Фідаятівна130

  10. Дячковська Анна Андріївна 150

  11. Запорожець Костянтин Сергійович 120

  12. Іванова Юлія Сергіївна 150

  13. Каташина Вікторія Віталіївна 150

  14. Коваль Артур Володимирович 120

  15. Колосов Артем Віталійович не з'явився

  16. Кравченко Ілля Максимович 120

  17. Кузьмич Ілона Юріївна 150

  18. Лашко Віолетта Петрівна 160

  19. Лихачов Владислав Сергійович 150

  20. Магда Олександр Владиславович 160

  21. Малец Ольга Володимирівна 120

  22. Мартузевіченє Вікторія 120

  23. Мельничук Віра Тарасівна 160

  24. Наріжний Ярослав Русланович 120

  25. Павлюченко Єлизавета Володимирівна 150

  26. Панченко Єлизавета Романівна 120

  27. Парамонова Діана Артемівна 140

  28. Пащенко Єлизавета В'ячеславівна 180

  29. Пилипенко Марія Анатоліївна 170

  30. Рогіз Анастасія Дмитрівна 160

  31. Рукас Олексій Володимирович 130

  32. Самойленко Валерія Геннадіївна 150

  33. Сідєлькін Іван Сергійович 150

  34. Скороход Дар'я Андріївна 120

  35. Сокур Ангеліна Андріївна 170

  36. Ткаченко Анастасія Андріївна 160

  37. Трухова Анастасія Олександрівна 170

  38. Фірсова Ірина Андріївна 140

  39. Хожамбердієва Анастасія Мірзаюнусовна 120

  40. Цебрієнко Дар'я Олександрівна 150

  41. Чернодарова Катерина Олександрівна 130

  42. Штефанару Аліна Русланівна 160

  43. Юхно Дар'я Андріївна 160

Спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія" Спеціалізація "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж"

  1. Авраменко Денис Євгенович 160

  2. Андрієнко Максим Ігорович 190

  3. Астахов Денис Романович 140

  4. Бабич Артем В'ячеславович 170

  5. Барков Ростислав Романович 160

  6. Ванжула Артем Максимович 160

  7. Волошин Євгеній Віталійович 170

  8. Гаретний Артем Сергійович 190

  9. Гасан Артем Русланович 170

  10. Герасимчук Максим Миколайович 160

  11. Головченко Артем Володимирович 170

  12. Гончаренко Артем Сергійович 160

  13. Данилейко Валерія Вікторівна 150

  14. Діхтяренко Нікіта Олександрович 160

  15. Дяченко Юлія Станіславівна 160

  16. Зазноба Володимир Євгенійович 160

  17. Кійло Максим Володимирович 140

  18. Кіндратенко Дар'я Олексіївна 170

  19. Клюй Марія Анатоліївна 180

  20. Ковальов Богдан Сергійович 170

  21. Колегаєва Христина Костянтинівна 190

  22. Куторкін Михайло Сергійович 150

  23. Куценко Анастасія Олегівна 140

  24. Литвинко Іван Володимирович 160

  25. Льонін Ілля Євгенович 180

  26. Марару Назар Іванович 160

  27. Масловський Назар Іванович 140

  28. Мілашенко Артем Олегович 180

  29. Морозов Владислав Сергійович 130

  30. Надточій Ніколь Богданівна 190

  31. Олійник Андрій Олександрович 170

  32. Перерва Дмитро Дмитрович 160

  33. Петрухненко Альбіна Едуардівна 170

  34. Поліщук Ілля Юрійович 150

  35. Посмітний Денис Олександрович 170

  36. П'ятибрат Дмитро Андрійович 150

  37. Рудін Іван Миколайович 150

  38. Сапон Максим Віталійович 160

  39. Святенко Іван Михайлович 170

  40. Семенов Микита Денисович 180

  41. Семенчук Кіра Миколаївна 160

  42. Сидоренко Денис Анатолійович 170

  43. Сидоренко Яна Володимирівна 170

  44. Стаценко Данило Дмитрович 150

  45. Сьомак Кирил Вікторович 150

  46. Тамара Дмитро Сергійович 150

  47. Таранець Олександр Сергійович 180

  48. Тимофєєв Павло Костянтинович 160

  49. Тодеренчук Данило Сергійович 130

  50. Ульянов Костянтин Віталійович 150

  51. Філоненко Кирило Васильович 120

  52. Христофоров Владислав Ігорович 120

  53. Чепурін Дмитро Олександрович 150

  54. Черненкова Лілія Ігорівна 180

  55. Чирва Діана Костянтинівна 160

  56. Шаповал Олексій Ярославович 150

  57. Шурпач Ростислав Станіславович 120

Спеціальність 131 "Прикладна механіка" Спеціалізація "Зварювальне виробництво"

  1. Єфімов Артем Миколайович 170

  2. Андреєв Андрій Андрійович 150

  3. Бесараб Андрій Олексійович 120

  4. Дмитренко Денис Сергійович 120

  5. Карамзіна Анастасія Олексіївна 160

  6. Кудина Євгеній Михайлович 140

  7. Нагнибіда Назар Анатолійович 160

  8. Наприклад Данило Сергійович 130

  9. Пуйло Данило Денисович 120

  10. Соколова Ілона Андріївна 140

  11. Яремченко Леонід Олегович 160

Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтопереробної промисловості"

  1. Гагарін Роман Олегович не з'явився

  2. Залоїло Ярослав Ігорович 170

  3. Іващенко Михайло Максимович 150

  4. Милка Дар'я Ігорівна 170

  5. Пастух Максим Анатолійович 150

  6. Радь Михайло Олександрович 120

  7. Тертишник Даміан Едуардович 150

Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування" Спеціалізація "Виробництво автомобілів і тракторів"

  1. Возний Данило Олегович 120

  2. В'юник Олександр Максимович 160

  3. Дідок Ілля Олександрович 140

  4. Енговатова Софія Анатоліївна 170

  5. Кальніцький Андрій Романович 160

  6. Клименко Костянтин Юрійович 120

  7. Кузьменко Филип Геннадійович 120

  8. Манаков Денис Сергійович 140

  9. Манаков Дмитро Сергійович 130

  10. Пасько Родіон Денисович 150

  11. Пільгук Михайло Олександрович 130

  12. Прис Сергій Олександрович 130

  13. Радько Артем Вікторович 130

  14. Рудий Максим Олександрович 140

  15. Шумілов Кирило Романович 140

  16. Яковенко Артем Вікторович 140

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт електропобутової техніки"

  1. Биндич Олексій Вікторович 160

  2. Бойко Кирило Михайлович 150

  3. Борисенко Роман Романович 120

  4. Борсук Валерія Вікторівна не з'явилась

  5. Волков Ярослав Романович 150

  6. Гаврилець Денис Вадимович 150

  7. Гамза Михайло Юрійович 140

  8. Гребнєв Юрій Олексійович 120

  9. Дрога Іван Олександрович 160

  10. Єрмаков Андрій Андрійович 120

  11. Журбицька Ольга Ігорівна 170

  12. Зирянов Євгеній Андрійович 130

  13. Івко Єгор Васильович 150

  14. Кириленко Владислав Дмитрович 150

  15. Копичко Максим Віталійович 160

  16. Мазур Олександр Олександрович 150

  17. Маркман Максим Максимович 160

  18. Михайлець Данііл Костянтинович150

  19. Міньків Данило Володимирович 150

  20. Носоченко Ярослав Олександрович 160

  21. Остапенко Сергій Володимирович 170

  22. Пивовар Олексій Ігоревич 160

  23. Раджабов Андрій Сухробович 140

  24. Самара Богдан Олександрович 160

  25. Тимофієв Роман Едуардович 160

  26. Третяк Ігор Олександрович 150

  27. Шиндаков Богдан Олександрович 120

Спеціальність 274 "Автомобільний транспорт" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"

  1. Бабенко Іван Андрійович 150

  2. Бринзар Арсеній Андрійович 150

  3. Васильєв Роман Євгенович 150

  4. Вітер Артем Вікторович 160

  5. Власенко Владислав Олександрович 130

  6. Волчок Богдан Валерійович 150

  7. Гаврилець Юрій Юрійович 130

  8. Галушка Ілля Сергійович 160

  9. Гапонов Павло Олегович 170

  10. Грак Олександр Володимирович 160

  11. Детюк Денис Ростиславович 120

  12. Доцяк Артем Михайлович 160

  13. Крючихін Віталій Ярославович 150

  14. Кутя Денис Олександрович 130

  15. Ламбуцький Віталій Сергійович 170

  16. Лепа Михайло Михайлович 120

  17. Лєсков Єгор Олександрович 190

  18. Маліченко Максим Володимирович 160

  19. Мозжов Андрій Костянтинович 170

  20. Попов Назар Олександрович 140

  21. Портний Назар Денисович 170

  22. Приймак Назар Дмитрович 160

  23. Самодрин Максим Вячеславович 170

  24. Сивокінь Єгор Віталійович 170

  25. Стасюк Богдан Олександрович 140

  26. Тимофієнко Денис Васильович 160

  27. Удовицький Хен 120

  28. Целуйко Тимофій Михайлович 130

  29. Шеленгер Микита Борисович 150

Результати вступного випробування з математики абітурієнтів, що вступають на базі БЗСО (9 класів)

Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" Спеціалізація "Економіка підприємства"

  1. Бєляєва Ольга Миколаївна 130

  2. Боймуротова Марія Шухратівна 132

  3. Буняченко Андрій Вадимович 135

  4. Гриняк Олександра Олександрівна 160

  5. Гриценко Анастасія Юріївна 136

  6. Закопай Валерія Іванівна 130

  7. Ковтун Нікіта Русланович 133

  8. Кодак Анна Іванівна 163

  9. Кугітко Анастасія Сергіївна 130

  10. Лавріненко Марія Ігорівна 152

  11. Мельниченко Олександра Вадимівна 140

  12. Мінакова Олена Сергіївна 166

  13. Мірошніченко Аліна Олександрівна 130

  14. Полінко Олена Олександрівна 130

  15. Пташнік Ігор Миколайович 130

  16. Ромашко Карина Сергіївна 130

  17. Хабібулін Кирил Анатолійович 130

  18. Хмара Валерій Миколайович 136

  19. Черненко Олександра Юріївна 132

Спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія" Спеціалізація "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж"

  1. Авраменко Денис Євгенович 148

  2. Андрієнко Максим Ігорович 179

  3. Астахов Денис Романович 130

  4. Бабич Артем В'ячеславович 170

  5. Барков Ростислав Романович 170

  6. Ванжула Артем Максимович 130

  7. Волошин Євгеній Віталійович 153

  8. Гаретний Артем Сергійович 167

  9. Гасан Артем Русланович 168

  10. Герасимчук Максим Миколайович не з'явився

  11. Головченко Артем Володимирович 160

  12. Гончаренко Артем Сергійович 124

  13. Данилейко Валерія Вікторівна 145

  14. Діхтяренко Нікіта Олександрович 160

  15. Дяченко Юлія Станіславівна 175

  16. Зазноба Володимир Євгенійович 165

  17. Кійло Максим Володимирович 142

  18. Кіндратенко Дар'я Олексіївна 160

  19. Клюй Марія Анатоліївна 167

  20. Ковальов Богдан Сергійович 130

  21. Колегаєва Христина Костянтинівна 179

  22. Куторкін Михайло Сергійович 132

  23. Куценко Анастасія Олегівна 140

  24. Литвинко Іван Володимирович 138

  25. Льонін Ілля Євгенович 159

  26. Марару Назар Іванович 130

  27. Масловський Назар Іванович 134

  28. Мілашенко Артем Олегович 176

  29. Морозов Владислав Сергійович 137

  30. Надточій Ніколь Богданівна 177

  31. Олійник Андрій Олександрович 130

  32. Перерва Дмитро Дмитрович 132

  33. Петрухненко Альбіна Едуардівна 176

  34. Поліщук Ілля Юрійович 153

  35. Посмітний Денис Олександрович 124

  36. П'ятибрат Дмитро Андрійович 160

  37. Рудін Іван Миколайович 130

  38. Сапон Максим Віталійович 130

  39. Святенко Іван Михайлович 140

  40. Семенов Микита Денисович 162

  41. Семенчук Кіра Миколаївна 150

  42. Сидоренко Денис Анатолійович 151

  43. Сидоренко Яна Володимирівна 166

  44. Стаценко Данило Дмитрович 140

  45. Сьомак Кирил Вікторович 133

  46. Тамара Дмитро Сергійович 124

  47. Таранець Олександр Сергійович 140

  48. Тимофєєв Павло Костянтинович 160

  49. Тодеренчук Данило Сергійович 149

  50. Ульянов Костянтин Віталійович 138

  51. Філоненко Кирило Васильович 130

  52. Христофоров Владислав Ігорович 130

  53. Чепурін Дмитро Олександрович 138

  54. Черненкова Лілія Ігорівна 200

  55. Чирва Діана Костянтинівна 156

  56. Шаповал Олексій Ярославович 154

  57. Шурпач Ростислав Станіславович 141

Спеціальність 131 "Прикладна механіка" Спеціалізація "Зварювальне виробництво"

  1. Єфімов Артем Миколайович 160

  2. Андреєв Андрій Андрійович 139

  3. Бесараб Андрій Олексійович 134

  4. Дмитренко Денис Сергійович 130

  5. Карамзіна Анастасія Олексіївна 140

  6. Кудина Євгеній Михайлович 150

  7. Нагнибіда Назар Анатолійович 154

  8. Наприклад Данило Сергійович 132

  9. Пуйло Данило Денисович 130

  10. Соколова Ілона Андріївна 156

  11. Яремченко Леонід Олегович 140

Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтопереробної промисловості"

  1. Залоїло Ярослав Ігорович 149

  2. Іващенко Михайло Максимович 156

  3. Милка Дар'я Ігорівна 158

  4. Пастух Максим Анатолійович 140

  5. Радь Михайло Олександрович 130

  6. Тертишник Даміан Едуардович 148

Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування" Спеціалізація "Виробництво автомобілів і тракторів"

  1. Возний Данило Олегович 130

  2. В'юник Олександр Максимович 160

  3. Дідок Ілля Олександрович 130

  4. Енговатова Софія Анатоліївна 160

  5. Кальніцький Андрій Романович 124

  6. Клименко Костянтин Юрійович 130

  7. Кузьменко Филип Геннадійович 130

  8. Манаков Денис Сергійович 130

  9. Манаков Дмитро Сергійович 130

  10. Пасько Родіон Денисович 148

  11. Пільгук Михайло Олександрович 134

  12. Прис Сергій Олександрович 130

  13. Радько Артем Вікторович 130

  14. Рудий Максим Олександрович 124

  15. Шумілов Кирило Романович 151

  16. Яковенко Артем Вікторович 132

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт електропобутової техніки"

  1. Биндич Олексій Вікторович 143

  2. Бойко Кирило Михайлович 128

  3. Борисенко Роман Романович 130

  4. Волков Ярослав Романович 130

  5. Гаврилець Денис Вадимович 124

  6. Гамза Михайло Юрійович 130

  7. Гребнєв Юрій Олексійович 124

  8. Дрога Іван Олександрович 162

  9. Єрмаков Андрій Андрійович 130

  10. Журбицька Ольга Ігорівна 143

  11. Зирянов Євгеній Андрійович 130

  12. Івко Єгор Васильович 128

  13. Кириленко Владислав Дмитрович 132

  14. Копичко Максим Віталійович 124

  15. Мазур Олександр Олександрович 130

  16. Маркман Максим Максимович 130

  17. Михайлець Данііл Костянтинович 124

  18. Міньків Данило Володимирович 143

  19. Носоченко Ярослав Олександрович 130

  20. Остапенко Сергій Володимирович 124

  21. Пивовар Олексій Ігоревич 126

  22. Раджабов Андрій Сухробович 130

  23. Самара Богдан Олександрович 139

  24. Тимофієв Роман Едуардович 157

  25. Третяк Ігор Олександрович 124

  26. Шиндаков Богдан Олександрович 152

Спеціальність 274 "Автомобільний транспорт" Спеціалізація "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"

  1. Бабенко Іван Андрійович 130

  2. Бринзар Арсеній Андрійович 132

  3. Васильєв Роман Євгенович 130

  4. Вітер Артем Вікторович 145

  5. Власенко Владислав Олександрович 130

  6. Волчок Богдан Валерійович 130

  7. Гаврилець Юрій Юрійович 160

  8. Галушка Ілля Сергійович 147

  9. Гапонов Павло Олегович 144

  10. Грак Олександр Володимирович 140

  11. Детюк Денис Ростиславович 124

  12. Доцяк Артем Михайлович 130

  13. Крючихін Віталій Ярославович 130

  14. Кутя Денис Олександрович 130

  15. Ламбуцький Віталій Сергійович 160

  16. Лепа Михайло Михайлович 130

  17. Лєсков Єгор Олександрович 176

  18. Маліченко Максим Володимирович 166

  19. Мозжов Андрій Костянтинович 130

  20. Попов Назар Олександрович 130

  21. Портний Назар Денисович 147

  22. Приймак Назар Дмитрович 142

  23. Самодрин Максим Вячеславович 138

  24. Сивокінь Єгор Віталійович 132

  25. Стасюк Богдан Олександрович 130

  26. Тимофієнко Денис Васильович 154

  27. Удовицький Хен 134

  28. Целуйко Тимофій Михайлович 186

  29. Шеленгер Микита Борисович 141

Результати вступного випробування з історії України абітурієнтів, що вступають на базі БЗСО (9 класів)

Спеціальність 081 "Право" Спеціалізація "Право"

Аракелян Ростислав Станіславович 160

Бабич Інна Вячеславівна 140

Бугай-Бокарєва Влада Віталіївна 150

Генчель Даніїл Дмитрович 130

Голівець Марія Андріївна 170

Гонтар Марія Сергіївна 140

Григор'єва Ірина Сергіївна 120

Грузіна Олена Віталіївна 170

Гулієва Назанім Фідаятівна 150

Дячковська Анна Андріївна 130

Запорожець Костянтин Сергійович 150

Іванова Юлія Сергіївна 120

Каташина Вікторія Віталіївна 130

Коваль Артур Володимирович 130

Колосов Артем Віталійович

Кравченко Ілля Максимович 130

Кузьмич Ілона Юріївна 130

Лашко Віолетта Петрівна 130

Лихачов Владислав Сергійович 120

Магда Олександр Владиславович 120

Малец Ольга Володимирівна 170

Мартузевіченє Вікторія 140

Мельничук Віра Тарасівна 130

Наріжний Ярослав Русланович 130

Павлюченко Єлизавета Володимирівна 130

Панченко Єлизавета Романівна 120

Парамонова Діана Артемівна 140

Пащенко Єлизавета В'ячеславівна 140

Пилипенко Марія Анатоліївна 130

Рогіз Анастасія Дмитрівна 120

Рукас Олексій Володимирович 135

Самойленко Валерія Геннадіївна 130

Сідєлькін Іван Сергійович 125

Скороход Дар'я Андріївна 120

Сокур Ангеліна Андріївна 135

Ткаченко Анастасія Андріївна 135

Трухова Анастасія Олександрівна 120

Фірсова Ірина Андріївна 130

Хожамбердієва Анастасія Мірзаюнусовна 130

Цебрієнко Дар'я Олександрівна 140

Чернодарова Катерина Олександрівна 170

Штефанару Аліна Русланівна 145

Юхно Дар'я Андріївна 155

Методичні вказівки для дистанційної підготовки абітурієнтів, що вступають на базі БЗСО (9 класів)